Skoler
 
I Skive Kommune har vi i øjeblikket 13 deltagende skoler.
Nedenfor kan du se hvilke skoler og navnene på skolesportslederne.
 
Brårup
Britta Østergaard                                 
Britta.oestergaard@skolekom.dk
Henrik Tanderup Nielsen                   
Henrik.tanderup.nielsen@skolekom.dk
 
Åkjær   
Rene Berg Jensen                              
Rene.berg.jensen@skolekom.dk
Annette Hedevang                              
Annette.pedersen57@skolekom.dk
 
Resen   
Holger Hvid Olesen                             
Holger.hvid.olesen@skolekom.dk
Steffen Voss                                          
Steffen.voss@skolekom.dk
 
Ådal      
Jesper Dinesen                                     
Jesper.lykke.dinesen@skolekom.dk
 
Ungdomsskolen-Skive     
Hans Kristensen                                  
hank@skivekommune.dk 
 
Hem      
Helle Bang Andersen                         
Helle.bang.andersen@skolekom.dk
 
Breum     
Marie Stilling                         
Marie.stilling.jensen@skolekom.dk
 
Skivehus             
Thomas Pasgaard Henriksen             
Thomas.pasgaard.henriksen@skolekom.dk
 
VSD Balling                        
Hanne Bjerregaard                               
hanne.bjerregaard3@skolekom.dk
 
VSD Rødding      
Kim Nyholm                                                                
Kim.nyholm3@skolekom.dk
 
VSD Lem                           
Flemming Vinther                                
Flemming.erenskjold.vinther@skolekom.dk
 
VSD Ramsing      
Lone Villadsen                                     
Lone.villadsen3@idialog.dk
 
Højslev  
Egon Mortensen                                  
Egon.mortensen1@skolekom.dk


Senest opdateret 26.06.2017 13:58 af VNFL